Szczegóły kontaktu

CopyMAX System - druk wielkoformatowy
Zawiła 53, 30-390 Kraków
tel: 12 262 33 33
Złóż zamówienie on-line! To niesamowicie proste...

Reklama zewnętrzna

Naszą specjalnością jest reklama zewnętrzna. Ta jedna z najbardziej atrakcyjnych form promocji, która pojawia się wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z dużymi skupiskami ludzi – na ulicach, placach, stacjach benzynowych czy supermarketach. Ma ogromny potencjał, ponieważ ze względu na duży rozmiar nie da się jej nie zauważyć. Dlatego też występuje zwykle pojedynczo, w przeciwieństwie do dużych ilości obrazów czy zdjęć, jakie możemy znaleźć w Internecie czy czasopismach. To sprawia, że przyciąga wzrok i wzbudza zainteresowanie.

Istnieje wiele nośników przekazu, ale najpopularniejsze z nich są banery reklamowe. Wydrukowane na dużej płachcie materiału najczęściej zamocowane są na elewacjach budynków, ogrodzeniach a także specjalnych konstrukcjach metalowych. Zapewniamy szerokie możliwości w wyborze rozmiaru i kolorystyki produktu, aby w pełni sprostał Państwa oczekiwaniom.

NaszeRealizacje
Nasze realizjacje w kilku przykładach

PomocTechniczna
Zobacz odpowiedzi na przykładowe pytania zadawane przez naszych klientów. W razie dodatkowych pytań służymy pomocą.
Napisz szybką wiadomość
Jesteśmy dumni ze współpracy z:
4F Real Koral Grupa Żywiec S.A. alianz MixElectronics S.A. InterMarche
Warunki współpracy       Polityka prywatności
Wszystkie użyte na naszych stronach znaki i nazwy firmowe lub towarowe, należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie
w celach informacyjnych i podlegają ochronie | wszystkie prawa zastrzeżone - © CopyMax System 2019