Szczegóły kontaktu

CopyMAX System - druk wielkoformatowy
Zawiła 53, 30-390 Kraków
tel: 12 262 33 33
Złóż zamówienie on-line! To niesamowicie proste...
StudioGraficzne
Projektowanie graficzne solvent Wiemy że właściwie zaprojektowany wizerunek stanowi kluczowy komunikat, który może być przekazywany codziennie otoczeniu. Dążymy aby efekt końcowy naszej pracy stanowił skuteczny system wspierający Państwa relację z Klientem.
IdentyfikacjaWizualna
Identyfikacja wizualna / branding

Podchodząc indywidualnie do każdego projektu, poszukujemy optymalnych rozwiązań dopasowanych do danej realizacji. Kreujemy wizerunek, a istniejący wzmacniamy, podkreślamy rozmaitymi formami promocji. Z wielką starannością wykonamy systemy identyfikacji wizualnej firmy.

Zaprojektujemy dla Państwa logo, dobierzemy barwy, zadbamy o wszelkie inne elementy graficzne, które na co dzień będą reprezentować Państwa firmę. Nasz zespół zadba o ujednolicenie folderów, banerów i katalogów, wizualizację bilbordów, szyldów, tablic, kasetonów czy reklam na pojazdach etc.

Projekty wykonane przez nas przygotowujemy do druku i nadzorujemy ich wykonanie, w taki sposób aby efekt końcowy w pełni odpowiadał kolorystyce oraz wymaganiom jakościowym klientów.

Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania prosimy o kontakt
NaszeRealizacje
Nasze realizjacje w kilku przykładach

Napisz szybką wiadomość
Jesteśmy dumni ze współpracy z:
4F Real Koral Grupa Żywiec S.A. alianz MixElectronics S.A. InterMarche
Warunki współpracy       Polityka prywatności
Wszystkie użyte na naszych stronach znaki i nazwy firmowe lub towarowe, należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie
w celach informacyjnych i podlegają ochronie | wszystkie prawa zastrzeżone - © CopyMax System 2019