Szczegóły kontaktu

CopyMAX System - druk wielkoformatowy
Zawiła 53, 30-390 Kraków
tel: 12 262 33 33
Złóż zamówienie on-line! To niesamowicie proste...
CięciePloterowe
Wycinanie grafiki z foli samoprzylepnej

Cięcie ploterowe jest procesem technologicznym cięcia folii samoprzylepnej. Wykonujemy tą metodą dowolne grafiki, litery jak również symbole, tnąc folię ploterem tnącym. Folie na których wycinamy, można podzielić na ekonomiczne, wylewane, witrażowe, kasetonowe, odblaskowe i fluorescencyjne. Głównie to folie PVC ( PCV ), które są trwałe, estetyczne i odporne na warunki atmosferyczne.

Wycinanie liter i grafik z folii samoprzylepnej ma duże zastosowanie. Jest przeznaczone m.in. na oznaczenia, szyldy, znaki drogowe, naklejki na pojazdy, witraże, oraz wiele innych gałęzi gospodarki gdzie potrzebne są jasne oznaczenia pomieszczeń, pojazdów, oraz przestrzeni otaczającej środowisko ludzkie. Możemy dla Państwa wyciąć każdą formę z folii samoprzylepnych. Naszą specjalnością jest cięcie po obrysie naklejek, tak aby ich kształt był nietypowy i przyciągał uwagę.

Cięcie ploterowe wykorzystujemy do następujących produkcji:
 • drukowane naklejki cięte po obrysie
 • naklejki i literki wycinane z folii samoprzylepnych
 • formy i szablony malarskie
 • etykiety samoprzylepne
 • dekoracyjne wzory na ścianę
Frezowanie(cięcie po obrysie)
Wycinanie grafiki z płyt PCV/PLEXI

Jesteśmy w stanie wyciąć na zamówienie każdą formę. Specjalizujemy się w cięciu po obrysie, tak że ich kształt staje się nietypowy i przyciąga wzrok. Proces cięcia jest dopasowywany pod względem szybkości, głębokości nacięcia, ilości materiałów zależności od rodzaju użytych mediów. Możemy wyciąć praktycznie wszystko z wszystkiego, dzięki dostępności różnych technologii cięcia.

Proponujemy Klientom wycięcie dowolnego kształtu z praktycznie każdego materiału. Materiały miękkie takie jak karton, folie magnetyczne poddajemy obróbce nożem oscylacyjnym. Frezowanie i grawerowanie wykonujemy w pcv, plexi, dibondzie, aluminium, drewnie. Na specjalne życzenie wykonujemy próby na innych materiałach.

Frezowanie można zastosować m.in. do:
 • produkcji materiałów POS
 • wycinania liter
 • wycinania szablonów
 • wycinania nietypowych form
 • naklejki i literki wycinane z folii samoprzylepnych
 • formy i szablony
GenerowanieObrazów
Tworzenie profesjonaych odzworowań z fotografii

Dzięki nam przekształcisz swoją ulubioną fotkę z wakacji, zdjęcie rodzinne lub fotografię swojego zwierzaka w zachwycające dzieło sztuki. Fotoobrazy są drukowane na płótnie oraz naciągane na ramę z drewna dzięki czemu również boki obrazu są zadrukowane, a sam obraz jest gotowy do powieszenia na ścianie. Wystarczy wybrać dowolne zdjęcie, dowolny format.
FOTOART
Profesjonalny druk FOTO / ART

Drukujemy wszelkiego rodzaju wysokojakościowe materiały reklamowe, informacyjne oraz prace artystyczne wielkiego formatu. Specyfiką wykorzystywanych urządzeń jest możliwość druku na materiałach do zastosowań wewnętrznych z wykorzystaniem ośmiokolorowych zestawów atramentowych. Dzięki nowatorskiej technologii urządzenie to zapewnia szerszą gamę kolorów i płynniej odwzorowuje przejścia tonalne.

Większość powyższych materiałów można zalaminować, co pozwala na przedłużenie ich trwałości, a także poprawia efekt wizualny. Wszystkie wykorzystywane przez nas papiery przeznaczone są do ekspozycji wewnętrznych. Bardzo dobrze nadają się do druku fotografii, posterów konferencyjnych, ilustracji i wszelkich innych materiałów zastosowania wewnętrznego.

Przykładowy asortyment mediów do druku:
 • Papier photogloss (błyszczący)
 • Papier photosatin (półmatowy, półbłyszczący)
 • Papier smartmatt (plakatowy, matowy)
 • Canvas (imitacja płótna malarskiego)
NaszeRealizacje
Nasze realizjacje w kilku przykładach

Napisz szybką wiadomość
Jesteśmy dumni ze współpracy z:
4F Real Koral Grupa Żywiec S.A. alianz MixElectronics S.A. InterMarche
Warunki współpracy       Polityka prywatności
Wszystkie użyte na naszych stronach znaki i nazwy firmowe lub towarowe, należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie
w celach informacyjnych i podlegają ochronie | wszystkie prawa zastrzeżone - © CopyMax System 2019