Szczegóły kontaktu

CopyMAX System - druk wielkoformatowy
Zawiła 53, 30-390 Kraków
tel: 12 262 33 33
Złóż zamówienie on-line! To niesamowicie proste...

Najczęściej zadawane pytania

Ważne!

Projekty, próbki oraz inne prace związane z przygotowaniem plików do druku (jeżeli powstaną z potrzeby zleceniodawcy) będą doliczone do rachunku. Pliki przechowywane będą na naszych dyskach około 1 miesiąc, po tym czasie kasowane. Druk realizowany jest na podstawie projektu klienta, a za jego błędy nie możemy brać żadnej odpowiedzialności!

Skala obrazu
Aby zminimalizować możliwość pomyłki w rozmiarze pliku do druku, prosimy zapisać plik w skali 1:1

Format pliku
TIFF, JPEG, BMP, EPS - (PC) - popularne programy do obróbki obrazu (Photoshop, Photopaint) zapisują pliki w tym formacie. Optymalne pliki do druku: TIFF, CMYK, skala 1:1 lub 1:10, bez warstw i kompresji - za druk z takiego pliku nie pobieramy żadnej opłaty!

Składowe kolorów
Aby prace wyświetlone na Państwa monitorze wyglądały podobnie jak na wydruku, prosimy używać składowych CMYK

Rozdzielczość
Przypominamy, że wielkoformatowe prace nie muszą być zapisywane w wysokiej rozdzielczości, ponieważ są zazwyczaj eksponowane w dużej odległości od odbiorcy. Proponujemy zapisywać prace w następujących rozdzielczościach:
do 5m2 - do 150 dpi
6-12m2 - do 100 dpi
13-20m2 - do 50 dpi

Proszę zwrócić szczególną uwagę, że popularny program (Corel) może eksportować pliki do formatu TIFF tylko w ograniczonej rozdzielczości, powyżej której zniekształca obraz

Panelowanie
Duże wydruki, które nie mieszczą się na dostępnych mediach w jednym kawałku możemy automatycznie i bezpłatnie podzielić dodając wymaganą zakładkę.

Wydruki proof
Jeżeli prace zawierają newralgiczne kolory (loga firmowe, tła itp, które muszą być odwzorowane na naszym wydruku) prosimy dołączyć do zlecenia wydruk próbny (Cromalin, MatchPrint). CopyMAX nie może brać odpowiedzialności za ewentualną niezgodność kolorów, jeżeli klient nie dostarczy wydruku proof.

NaszeRealizacje
Nasze realizjacje w kilku przykładach

Napisz szybką wiadomość
Jesteśmy dumni ze współpracy z:
4F Real Koral Grupa Żywiec S.A. alianz MixElectronics S.A. InterMarche
Warunki współpracy       Polityka prywatności
Wszystkie użyte na naszych stronach znaki i nazwy firmowe lub towarowe, należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie
w celach informacyjnych i podlegają ochronie | wszystkie prawa zastrzeżone - © CopyMax System 2019