Szczegóły kontaktu

CopyMAX System - druk wielkoformatowy
Zawiła 53, 30-390 Kraków
tel: 12 262 33 33
Złóż zamówienie on-line! To niesamowicie proste...

Druk wielkoformatowy

Firma CopyMAX świadczy profesjonalne usługi poligraficzne w Krakowie. Specjalizujemy się w tworzeniu estetycznych i wytrzymałych materiałów reklamowych, dzięki którym nasi klienci mogą w ciekawy sposób promować swoją działalność gospodarczą lub informować szerokie grono odbiorców o rozmaitych wydarzeniach kulturalnych i artystycznych. Oferujemy druk wielkoformatowy w bardzo atrakcyjnych cenach. Wykonujemy go za pomocą atramentów solwentowych, charakteryzujących się trwałością, a także odpornością na ścieranie i działanie promieniowania ultrafioletowego. Dzięki temu wykonane przez nas bilbordy, plakaty czy banery przez bardzo długi czas zachowują piękny wygląd, nawet jeśli są narażone na działanie niesprzyjających czynników atmosferycznych.

Oprócz druku wielkoformatowego zajmujemy się cięciem ploterowym folii samoprzylepnej - dzięki tej usłudze możemy przygotować etykiety, naklejki oraz szablony malarskie. Dodatkowo frezujemy różnorodne materiały, tworząc z nich podkład pod niepowtarzalną reklamę. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Druk Solwentowy

Solvent 6 kolorów Jesteśmy specjalistami w dziedzinie druku solwentowego – wykonujemy go za pomocą nowoczesnych i niezawodnych ploterów Roland i Seiko. Urządzenia te nanoszą grafiki reklamowe w rozdzielczości wynoszącej od 360 do 1440 DPI. W technice tej można produkować zarówno reklamy zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Możemy stworzyć dla klientów estetyczne i wytrzymałe siatki mesh, banery, materiały flagowe, ścianki wystawiennicze czy rollupy.

Druk UV

Druk na materiałach sztywnych Na chwilę obecną jest to najbardziej nowoczesne rozwiązanie stosowane na różnego typu materiałach płaskich – płytach, blachach, kartonie czy drewnie. Do tego celu stosuje się materiał sztywny i atramenty utwardzane na powierzchni podłoża. Stosujemy w tym celu specjalne lampy UV.

Pozostałe Usługi

Zobacz co jeszcze znajduje się w naszej ofercie. Wykonujemy także cięcie ploterowe folii samoprzylepnej (do produkcji naklejek, etykiet, form i szablonów malarskich) i frezowanie, czyli cięcie po obrysie, które ma zastosowanie np. w wycinaniu liter, szablonów oraz nietypowych kształtów. Zajmujemy się ponadto generowaniem obrazów z fotografii oraz realizacją usług w zakresie fotoart.

Pomoc Techniczna

Masz pytania? Sprawdź, czy nie ma już na nie odpowiedzi
Wszystkie prace związane z przygotowaniem projektów do druku, jak projekty czy próbki (jeżeli powstaną na żądanie zleceniodawcy) zostaną doliczone do rachunku. Pliki przechowujemy na naszych dyskach przez około 1 miesiąc, po tym czasie je kasujemy. Usługi wykonywane są zgodnie z projektem Klienta, a zatem nie możemy brać odpowiedzialności za jego błędy!
Napisz szybką wiadomość
Jesteśmy dumni ze współpracy z:
4F Real Koral Grupa Żywiec S.A. alianz MixElectronics S.A. InterMarche
Warunki współpracy       Polityka prywatności
Wszystkie użyte na naszych stronach znaki i nazwy firmowe lub towarowe, należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie
w celach informacyjnych i podlegają ochronie | wszystkie prawa zastrzeżone - © CopyMax System 2019